poniedziałek, 27 czerwca 2016

Dalsze próby

Kolejna kartka- też daleka od ideału , ale kto nie próbuje , ten się nie nauczy.


Niestety jakość zdjęć.......Znowu muszę przeprosić.
Kwiaty zrobiłam z papieru czerpanego (wykrojnik pożyczony, nie pamiętam nazwy) i wytuszowałam tuszem memento Lilac posies po brzegach.
Użyłam stempla i ramki od  Agateria polskie stemple dla kreatywnych

      Jak zaczynałam robić kartki , dostałam różności na ,,zachętę'', więc nie znam producentów wielu materiałów na których pracowałam.
Obiecuję , że to zmienię ;-)

Szczerzę mówiąc , jestem otwarta na wszelkie opinie.
Chętnie przeczytam wasze komentarze  pozytywne i te negatywne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz