Kolejna kartka- też daleka od ideału , ale kto nie próbuje , ten się nie nauczy.
Niestety jakość zdjęć.......Znowu muszę przeprosić.
Kwiaty zrobiłam z papieru czerpanego (wykrojnik pożyczony, nie pamiętam nazwy) i wytuszowałam tuszem memento Lilac posies po brzegach.
Użyłam stempla i ramki od Agateria polskie stemple dla kreatywnych
Jak zaczynałam robić kartki , dostałam różności na ,,zachętę'', więc nie znam producentów wielu materiałów na których pracowałam.
Obiecuję , że to zmienię ;-)
Szczerzę mówiąc , jestem otwarta na wszelkie opinie.
Chętnie przeczytam wasze komentarze pozytywne i te negatywne.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz