poniedziałek, 27 czerwca 2016

Początki

Witam, niestety brak mi polotu w pisaniu, wybaczcie niedoskonałości ;-)
Początki-szkoda gadać...moja córcia zrobiła dojrzalszą pracę ode mnie....i z czystym sumieniem ku zadowoleniu wujka dała mu ją na urodziny.
Za to ja schowałam swoją w najciemniejszym miejscu, by nikt jej nie zobaczył.
Ale nie zraziłam się. ,,Podkręcana''  przez pewną upartą ;-) osóbkę robiłam dalej, coraz lepiej-tak myślę.
Teraz chyba jestem w stanie pokazać swoje prace, choć muszę się jeszcze duuużoo nauczyć.

 
To kartka zrobiona długo po pierwszej. Od razu muszę przeprosić za jakość zdjęcia (robione na działce telefonem) i że nie mam pojęcia na czyich papierach robione. Za to kwiatki własnoręczne z papieru czerpanego a stempelek i ramka Agateria polskie stemple dla kreatywnych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz