Witam
Chcąc popróbować czegoś innego , zrobiłam taga. Idealne tagi z beermaty od Agaterii
Najpierw użyłam mediów - gessa i pasty modelującej od 13art , następnie maski Agaterii .
Po wyschnięciu , powstały wzór potuszowałam tuszem memento.
Na koniec śliczna kratka od Agaterii i własnoręcznie zrobione kwiatki z papieru z pręcikami od Craft Style


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz