poniedziałek, 27 czerwca 2016

Tag

Witam
Chcąc popróbować czegoś innego , zrobiłam taga. Idealne tagi z beermaty od Agaterii


Najpierw użyłam mediów - gessa i pasty modelującej od 13art  , następnie maski Agaterii .
Po wyschnięciu , powstały wzór potuszowałam tuszem memento.
Na koniec śliczna kratka od Agaterii i własnoręcznie zrobione kwiatki z papieru z pręcikami od Craft Style

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz