Nie dawno zostałam poproszona przez znajomą o zrobienie kartki ślubnej.
Ucieszyłam się , ale jednocześnie byłam pełna obaw... czy sobie poradzę.. , czy się spodoba...
Użyłam papieru od Lemon craft , stempel napis i listki Agaterii
Gosiu Margareta sutasz & art. dziękuję za zaufanie . Mam nadzieję , że się spodoba ;-)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz