poniedziałek, 27 czerwca 2016

Kartka Ślubna

Nie dawno zostałam poproszona przez znajomą o zrobienie kartki ślubnej.
Ucieszyłam się , ale jednocześnie byłam pełna obaw... czy sobie poradzę.. , czy się spodoba...

Użyłam papieru od Lemon craft , stempel napis i listki Agaterii
Gosiu Margareta sutasz & art.  dziękuję za zaufanie . Mam nadzieję , że się spodoba  ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz